У 2020 році в місті Івано-Франківську було облаштовано п'ять дитячих майданчиків - Управління капітального будівництва


У 2020 році в місті Івано-Франківську було облаштовано п'ять дитячих майданчиків. Фото: Управління капітального будівництва ІФМРП’ять сучасних комфортних дитячих майданчиків було облаштовано у дворах Івано-Франківська зусиллями фахівців Управління капітального будівництва міської ради та його підрядників.

Як зауважили в Управлінні, дитяче дозвілля не обмежується навчальними буднями у дитсадках чи школах. А враховуючи коронавірусну пандемію, минулого року у дітвори було більш, ніж достатньо вільного часу для прогулянок. Дитячі майданчики у дворах Івано-Франківська є традиційними місцями, де розважаються дітки. Із року в рік міська влада намагається системно оновлювати старі та зводити нові подібні конструкції у двориках міста.

Відтак у 2020 році силами УКБ та його підрядників вдалося встановити новий дитячий майданчик на вулиці Весняній у мікрорайоні Опришівці Івано-Франківської міської ради; влаштувати обладнання для ігрового майданчика у дворі будинків №№ 23 – 25 по вулиці Івана Павла ІІ, 23-25; влаштувати обладнання для спортивно-ігрового майданчика у дворі будинків №№ 109, 111 по вул. Галицька та № 2 на вулиці Набережній ім. В.Стефаника; влаштувати обладнання для спортивно-ігрового майданчика по вулуці Молодіжна, 44; влаштувати обладнання для спортивно-ігрового майданчика в сквері біля кінотеатру "Космос".

Як стверджують в Управлінні, відповідну роботу планується продовжити і в 2021 році.

 

Фото: Управління капітального будівництва ІФМР19 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/