Користувачів земельної ділянки в Івано-Франківську змусили сплатити до бюджету понад 150 тисяч гривень


Користувачів земельної ділянки в Івано-Франківську змусили сплатити до бюджету понад 150 тисяч гривень Фото: Департамент комунальних ресурсів ІФМРФакт використання земельної ділянки в Івано-Франківську без відповідних правовстановлюючих документів виявили днями фахівці Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

Як повідомили в Департаменті, йдеться про земельну ділянку по вулиці В'ячеслава Чорновола, 157.

Вказана земельна ділянка використовувалась власниками розташованого на ній об’єкту (судячи з наявної у відкритому доступі інформації, це склади одного з комерційних підприємств) без документів, що посвідчують право власності або право користування нею, за відсутності державної реєстрації прав на неї, а також без здійснення плати за використання земельної ділянки у розмірі, встановленому законодавством.

Завдяки проведеним заходам самоврядного контролю за використанням і охороною земель на території Івано-Франківської міської територіальної громади підписано договір добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання даної земельної ділянки. Це забезпечило надходження до міського бюджету коштів за користування земельною ділянкою в суму 156 448,57 гривень.

 

Фото: Департамент комунальних ресурсів ІФМР18 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/