В Івано-Франківську визначили місця, де можна викинути ялинку


їВ Івано-Франківську визначили місця, де можна викинути ялинку. Фото з відкритихджерелілюстративнеВ Івано-Франківську визначили 15 контейнерних майданчиків, куди можна після свят викинути ялинку.

Про це у групі Комуналка ІФ у фейсбуці повідомив заступник міського голови – директор департаменту житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак. «Куди винести ялинку? Питання, яке повторююється з року в рік. І, яке знову актуальне.Ми визначили в місті Івано-Франківську 15 контейнерних майданчиків, куди уже можна принести свою новорічну красуню», - зазначив чиновник.

З його слів, такі майданчики розташовано за адресами: вулиці Паркова, 18; Хоткевича, 54; Тисменицька, 240; Толстого, 5; Коновальця, 44; Бельведерська, 49; Набережна імені Стефаника, 32; Академіка Сахарова, 30; Максимовича, 11 (територія АТП-0928); Чорновола, 98; Чорновола, 134; Сухомлинського, 4/4; Федьковича, 70; Тролейбусна, 15.

«Якщо Ви маєте можливість, прохання залишати свої ялинки саме на цих майданчиках. Це значно полегшить роботу працівників, які їх збиратимуть і вивозитимуть на утилізацію. Також це збереже порядок і чистоту на інших територіях нашого міста», - зазначив головний комунальник міста.15 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/