Прикарпатців кличуть на службу в резерві у підрозділах територіальної оборони. 8 кроків, щоб стати резервістом


Прикарпатців кличуть на службу в резерві у підрозділах територіальної оборони. Фото: пресслужба Івано-Франківського ОТЦК та СППрикарпатців закликають долучатись до служби в резерві у підрозділах територіальної оборони.

Відповідне запрошення оприлюднила пресслужба Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (структура, в яку було реорганізовано Івано-Франківький обласний військовий комісаріат).

Як зазначається, реалії, в яких опинилась наша країна вимагають від усіх нас бути готовими стати у будь який момент на захист своїх кордонів. Для тих, хто бажає опанувати військову спеціальність, не боятися зброї та вміти дати гідну відсіч ворогу у разі потреби, без відриву від звичного цивільного життя пропонується військова служба в резерві.

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розповіли, що створену раніше систему територіальної оборони, яку уособлювали загони оборони, було змінено. Загони оборони були переформовані у батальйони територіальної оборони, які були зведені у бригади територіальної оборони , що, на переконання військових, покращило керованість і боєздатність військових частин територіальної оборони.

Таку бригаду, до складу якої входять батальйони територіальної оборони, сформовано і на Прикарпатті.

Основними завданнями військових частин територіальної оборони є: забезпечення умов для надійного функціонування органів влади, військового управління, стратегічного розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій; боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями; підтримання правового режиму воєнного стану на території області.

У пресслужбі Івано-Франківського ТЦК та СП зауважили, що частини територіальної оборони комплектуються як військовослужбовцями кадру, так і резервістами, які складають основну чисельність і призиваються на службу у разі необхідності.

Резервісти укладають контракт про проходження служби у резерві з військовою частиною, регулярно проходять підготовку на навчальних зборах, а решту часу будуть вести звичайне цивільне життя. А ті з них, які зараховані до складу частини територіальної оборони, у випадку оголошення мобілізації прибувають до військової територіальної оборони та проходять службу при ній.

В Центрі назвали вісім кроків, необхідних для того, щоб стати резервістом. Отже, від бажаючих проходити службу в резерві вимагається:

Бажаючим отримати додаткову інформацію або вступити на військову службу у резерві в частинах територіальної оборони пропонують звертатись до Івано-Франківського обласного ТЦК та СП за адресою : місто Івано-Франківськ, вулиця Довженка, 21, тел.: 067-340-68-51.

Нгадаємо, вчора, 14 січня, на базі Івано-Франківського ОТЦК та СП було проведено конференцію для керівного складу військових частин територіальної оборони Прикарпаття та заступників військових комісарів з ТРО районних ТЦК та СП Івано-Франківської області.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківського ОТЦК та СП15 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/