Рибоохоронний патруль виявив на Дністрі безгосподарну сіть


Заборонене знаряддя лову Івано-Франківського рибоохоронного патруля.

Як повідомили у пресслужбі установі, рибпатрульні здійснювали тралювання ріки Дністер поблизу села Смерклів Івано-Франківського району. Тоді і трапилася їм ліскова сітка довжиною 35 метрів з розміром вічка 30 міліметрів.

Рибоохоронний патруль виявив на Дністрі безгосподарну сіть. Фото: Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Риби та інших водних ресурсів у сітці виявлено не було. Принаймні так стверджують працівники рибоохоронного патруля. Господаря знаряддя встановити не вдалося.

Враховуючи, що використання сітних знарядь для вилову водних біоресурсів заборонене Правилами любительського і спортивного рибальства, сіть було вилучено рибпатрульними як безгосподарну зі складанням відповідного акту.

Рибоохоронний патруль виявив на Дністрі безгосподарну сіть. Фото: Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Двома днями раніше безгосподарне заборонене знаряддя лову рибпатрульні виявили в річці Ворона,  на околиці села Підпечери Івано-Франківської міської територіальної громади. В Івано-Франківському рибоохоронному патрулі розповіли, що їхні співробітники робили рейд річкою на ділянці між містом Тисмениця та селом Підлужжя і у воді виявили «екран» з ліскової сітки розміром один на два метри з розміром вічка 25 міліметрів. З «екрану» рибоохоронці звільнили і випустили в природне середовище одну особину підуста вагою 100 грамів.

Виявлений в забороненому знарядді підуст. Фото: Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Саме ж знаряддя ними було вилучене як безгосподарне.

 

Фото: Івано-Франківський рибоохоронний патруль15 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/