В Івано-Франківську радилися командири підрозділів територіальної оборони


Конференція керівного складу підрозділів територіальної оборони Івано-Франківської області відбулася на базі Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (структура, в яку було реорганізовано обласний військовий комісаріат).

В Івано-Франківську радились командири підрозділів територіальної оборони. Фото: пресслужба Івано-Франківського ОТЦК та СП

Як повідомили у пресслужбі Центру, лейтмотивом заходу стало обговорення перспектив розвитку територіальної оборони на Прикарпатті, вироблення єдиних поглядів на завдання, структуру та напрямки розвитку територіальної оборони з урахуванням добровільної участі в ній громадян України, їх підготовки до оборони та інформування суспільства про перспективну модель ТРО.

В Івано-Франківську радились командири підрозділів територіальної оборони. Фото: пресслужба Івано-Франківського ОТЦК та СП

Крім власне командування бригади та батальйонів територіальної оборони Івано-Франківської області, до участі в конференції долучились заступники військових комісарів з територіальної оборони обласного та районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківського ОТЦК та СП14 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/