Через аварію на водогоні мікрорайон «Каскад» в Івано-Франківську завтра буде без води


Через аварію на водогоні мікрорайон «Каскад» в Івано-Франківську завтра буде без водиАварія на водогоні залишила без води два будинки на вулиці Василя Стуса в Івано-Франківську.

Як повідомили в комунальному підприємстві «Івано-Франківськводоекотехпром», з метою ліквідації витоку води на водопроводі діаметром 400 міліметрів, працівникам підприємства довелося відключити холодне водопостачання будинків №№ 13 та 15 по вулиці Василя Стуса і понизити тиск води в інших житлових будинках мікрорайону «Каскад» в обласному центрі.

На разі, як зауважили у водоканалі холодне водопостачання у будинках тимчасово відновлено, проте проблему до кінця не вирішено. Відтак, завтра, 15 січня слід чекати нову серію відключень. Зокрема, без холодного водопостачання залишаться будинки на вулицях Гната Хоткевича, Івасюка, Стуса, Миру Вовчинецькій, Івана Павла ІІ, Молодіжній, Миколайчук тощо.

«Просимо вас на завтра 15.01.2021 року зробити запас води так, як ремонтні роботи будуть продовжені», - йдеться на сторінці КП «Івано-Франківськводоекотехпром» у фейсбуці.14 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/