Мер Марцінків анонсував створення в Івано-Франківську нової комунальної управляючої компанії


Мер Марцінків анонсує створення в Івано-Франківську нової комунальної управляючої компаніїВ Івано-Франківську може з’явитись нова комунальна управляюча компанія.

Про це розповів днями міський голова обласного центру Руслан Марцінків. З його слів, за задумом нове підприємство, для якої мер  вже придумав назву «Затишний дім»,  обслуговуватиме будинки, що їх в даний час обслуговують комунальні підприємства «Теплий дім» та «Дирекція замовника», а також будинки, які обслуговуються приватною управляючою компанією ТОВ «Балтія-Сервіс». Остання, зі слів мера, не в повній мірі виконує роботи щодо обслуговування житлового фонду. «Ми маємо так звану компанію «Балтія-Сервіс», де будинки… – приватник, який виграв тендер, який не повністю на 100% нормально обслуговує ці будинки. Тому є ідея…, коли «Дирекцію замовника», «Теплий дім» і ці будинки одна компанія комунальна «Затишний дім» (буде обслуговувати - БРІЗ), яка буде обслуговувати ці будинки по нових механізмах, по нових речах, і ми до цього готуємось. Я бачу, в цьому напрямку необхідно щоби були роботи», - зазначив міський голова в одному з відеофірів у фейсбуці.

Зі слів мера, він планує реалізувати ідею щодо створення нової комунальної управляючої компанії вже на найближчій сесії Івано-Франківської міської ради, яка, нагадаємо, відбудеться вже 28 січня.

Раніше Руслан Марцінків нарікав на певних «реформаторів», які довели комунальний сектор до того, що «нічо не робиться у наших будинках». Ідею комунальної реформи в Івано-Франківську, що полягала у ліквідації ЖЕКів та створенні управляючої компанії, нагадаємо, впроваджував свого часу колишній однопартієць Руслана Марцінківа по ВО «Свобода», а нині перебіжчик до партії «Європейська солідарність» Вадим Войтик, який, за нашими даними, і зараз продовжує впливати на роботу КП «Теплий дім» (остання пережила вже два ребрендинги – КП «Єдиний розрахунковий центр», пізніше – КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», тепер – КП «Теплий дім»).

Відтак, в світлі останніх заяв мера його ідея щодо створення єдиної комунальної управляючої суперкомпанії, яка «відбере хліб» у двох чинних управляючих компаній – «Теплий дім» та «Дирекція замовника», - схожа на спробу усунути опального «реформатора» Вадима Войтика від комунальної годівниці.14 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/