Прикарпатські лісгоспи реалізували до минулих свят понад 3 тисячі ялинок


Прикарпатські лісгоспи реалізували до минулих свят понад 3 тисячі ялинок. Фото: пресслужба Івано-Франківського ОУЛМППонад 3 тисячі новорічних дерев реалізували до минулих новорічно-різдвяних свят прикарпатські лісівники.

Про це повідомили в обласному управління лісового та мисливського господарства.

Як зазначається, загалом лісгоспами області було реалізовано 3,5 тисячі хвойних дерев на загальну суму 420 тисяч гривень. При цьому лісівники відзначають певне зниження попиту на зрізані ялинки та його зростання на ялинки у горщиках.

"У прикарпатців спадає інтерес до зрізаних хвойних дерев, проте зростає зацікавленість ялинками в горщиках. Все-таки франківці не готові відмовитися від повноцінної атмосфери новорічних свят, яку найперше й забезпечують хвойні. Цьогоріч реалізація новорічної зелені у держлісгоспах, у порівнянні з минулим роком, зменшилася майже на 3 тисячі, хоча державні лісові господарства Фанківщини мали дозвіл на заготівлю понад 30-ти тисяч новорічних дерев. Свідомість людей змінюється і це не може не тішити. Але зауважу, купуючи живу ялинку з биркою (легальну), покупець дбає, найперше, про своє здоров'я та довкілля, а по-друге, фінансово підтримує працю лісівників, які спеціально до свят вирощують хвойну зелень", - розповів Олег Ярошик, т.в.о. начальника Івано-Франківського ОУЛМГ.

Загалом, як стверджують лісівники, в Україні протягом новорічного періоду, підприємства, що координуються Держлісагентством, реалізували майже 475 тис. ялинок на суму понад 39 мільйонів гривень. За кількістю проданої новорічної зелені лідирують Полтавщина (68,3 тис. хвойних дерев), Волинь (59,1 тис.), Cумщина (43,2 тис.).

 

Фото: пресслужба Івано-Франківського ОУЛМГ13 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/