Розбив вікно у будівлі Івано-Франківської ОДА


Розбив вікно у будівлі Івано-Франківської ОДА. Фото: пресслужба Управління патрульної поліції в Івано-Франківській областіКритикувати владу – для українців давно вже стало свого роду національною традицію.

Втім, деякі особливо невдоволення вдаються не лише до словесної критики десь на кухні, а й до конкретних дій.

Такого доморощеного бунтівника нещодавно затримали в Івано-Франківську співробітники патрульної поліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України.

Як повідомили у пресслужбі управління патрульної поліції в Івано-Франківській області, минулої ночі на лінію 102 надійшло повідомлення від очевидця про те, що невідомий чоловік розбив вікно в адмінприміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Патрульним та нацгвардійцям, які прибули на місце події, вдалося затримати ймовірного хулігана. Ним виявився 32-річний чоловік. При затриманні він поводив себе агресивно, лаявся та ображав оточуючих.

Правоохоронці притягнули порушника громадського порядку до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 173 (Хуліганство), частиною 2 статті 44-3 (Перебування в громадській споруді без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Фото: пресслужба Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області12 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/