П'ятеро студентів Академії боротьби Прикарпаття поборються за участь в Олімпійських іграх в Токіо


Академія боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина

Академіїя вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, яка створена на базі Прикарпатського національного університету святкує першу річницю з дня створення.

Наразі спортсмени закладу готуються до чемпіонату України, який мав би відбутись 19-21 січня в Харкові. Також у планах вихованців  відбіркові турніри за право взяти участь в Олімпійських іграх в Токіо. Серед тих, хто мріє поборотися за олімпійське золото, головний тренер Академії боротьби Прикарпаття Іван Курилюк та президент Академії, декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців називають п‘ятірку студентів-чемпіонів у своїх вагових категоріях.

 «Приємно було почути високу оцінку нашої співпраці та наміри розширювати можливості Академії, зокрема, для дітей, від народного депутата України, першого віце-президента Асоціації вільної боротьби України, президента обласної Федерації вільної боротьби Едуарда Прощука»,- зазначив ректор Прикарпатського національного університету  Ігор Цепенда на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук».12 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/