В Івано-Франківську до Дня міста планують відкрити новий сучасний молодіжний центр


«Кут». Під такою назвою в Івано-Франківську, на розі вулиць Довженка та Крихівецької, будують новий сучасний культурно-молодіжний центр.

В Івано-Франківську до Дня міста планують відкрити новий сучасний молодіжний центр. Фото: martsinkiv.if.ua

Напередодні Різдва його відвідав Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

«Це великий центр, напевно, найбільший центр молодіжний, який буде в Івано-Франківську і взагалі в Івано-Франківській області. Сучасний центр, де будуть різноманітні заняття для наших дітей», - прокоментував будівництво нового закладу позашкільної освіти Руслан Марцінків під час відеоефіру у фейсбуці. Мер зауважив, що Центр будує будівельна компанія «Вамбуд» в рахунок пайової участі, і вкотре висловив жаль з приводу скасування пайової участі для забудовників у 2021 році.

 На сьогоднішній день будівля закладу готова на 80%. «Вже за кілька місяців плануємо передати приміщення в комунальну власність. Це перший об‘єкт такого типу, але точно не останній. Адже будуючи великі житлові райони нам потрібно зводити не лише житло, а й заклади соціальної інфраструктури, які не менш важливі громаді. В нас вже є проекти подібних закладів, думаю за кілька років їх ми теж введемо в експлуатацію», – цитує пресслужба міського голови представника БК «Вамбуд», депутата Івано-Франківської міської ради Миколу Ковальчука.

Урочисто відкрити молодіжний центр «Кут» планується до цьогорічного Дня міста.

 

Фото: martsinkiv.if.ua11 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/