Влада міста Івано-Франківська шукала підстави для повернення газових мереж у комунальну власність


Влада міста Івано-Франківська шукала підстави для повернення газових мереж у комунальну власність. Фото з відкритих джерел ілюстративнеВлада міста Івано-Франківська намагалася відсудити у комунальну власність газові мережі.

Про це розповів в ході свого відеовключення у фейсбуці міський голова обласного центру Руслан Марцінків. «На жаль сьогодні маємо ту ситуацію, що в догоду олігархів в черговий раз піднімаються тарифи», - зазначив мер.

З його слів, міський виконавчий комітет вивчав досвід інших міст щодо протидії цьому процесу і в тому числі можливість повернення транспортних мереж у комунальну власність у судовому порядку. Щоправда, невдало. Зокрема, не вдалося знайти необхідних підстав для звернення до суду. «На жаль, немає всіх юридичних аспектів, тобто не знайшли в архівах рішення, коли би там місто передавало би ці мережі на баланс облгазу, як це було там, на приклад, в Мукачевому і тому не можемо їх собі повернути у власність, тому що ми їх не віддавали», - констатував Руслан Марцінків.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне6 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/