Масована інформаціна атака. Чиновники міськвиконкому вийдуть на вулиці Івано-Франківська, щоб роз'яснити мешканцям необхідність переходу на "індивідуалку"


Масована інформаціна атака. Чиновники міськвиконкому вийдуть на вулиці Івано-Франківська, щоб роз'яснити мешканцям необхідність переходу на "індивідуалку". Фото з відкритих джерел ілюстративнеДесяток чиновників міськвиконкому вийдуть на вулиці, щоб розтлумачити мешканцям Івано-Франківська необхідність переходу міста, зокрема, мікрорайону, який раніше обслуговувала «Станіславська теплоенергетична компанія» (СТЕК), на індивідуальне опалення, а також порядок оформлення відповідних документів.

Про це сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі повідомив міський голова обласного центру Прикарпаття Руслан Марцінків.

Як зауважив мер, переведення мікрорайону СТЕК на індивідуальне опалення є одним з пріоритетів діяльності міської влади на наступний рік поряд з добудовою моста через річку Бистриця Солотвинська та розвитком комунального громадського транспорту. За задумом міського голови цьому процесу повинна передувати масована інформаційна кампанія. Так, в період з 11 до 25 січня, коли через посилення карантинних обмежень неможливо буде проводити громадські слухання та зібрання, компетентні службовці департаменту економіки міського виконавчого комітету виходитимуть на вулиці міста і проводитимуть, як зауважив міський голова, «масовану інформаційну атаку». «З 11 числа ми починаємо таку інформаційну кампанію щодо відключення мікрорайону СТЕК від централізованого опалення… - зазначив міський голова, - Робота буде з 10-ї до 17-ї години… З 11-го по 25-те число у нас буде масована атака – роз’яснювальна робота, поки карантин, поки не дозволяється проводити якісь такі збори громадян, а після 25-го, я думаю, що ми почнемо збори громадян з протоколом».

Міський голова попросив керівництво департаменту економіки виділити шість службовців для безпосередньо проведення роз’яснювальної роботи і ще чотирьох осіб – для поширення серед мешканців листівок та плакатів, присвячених запланованому відключенню мікрорайону СТЕК від централізованого опалення та порядку переведення споживачів на індивідуальне опалення.

Як стверджує Руслан Марцінків, орієнтовно 29 – 30 січня відбудеться чергова сесія Івано-Франківської міської ради, на якій планується ухвалити дві цільові міські програми: програму газових труб та програму підтримки малозабезпечених категорій осіб щодо переведення їх помешкань на індивідуальне опалення. І до вказаного часу масована інформаційна робота серед населення повинна бути проведена.

Зі слів мера, службовці, яких буде залучено до роз’яснювальної роботи повинні бути компетентними у вказаних питаннях, мати вищу освіту і бути спроможними роз’яснити людям усі ключові питання, пов’язані з переходом на індивідуальне опалення. «Тобто мені треба люди, які можуть роз’яснити людям. Мені не треба люди, які працюють там прибиральниками. Мені треба, щоби це були освічені, з вищою освітою люди – люди, які можуть, вибачте, постояти на перехресті і розказати людям: а що це таке, як заповнити заяву тощо», - зазначив міський голова.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне5 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/