Юна співачка з Франківська Даринка Луцька презентувала свою версію відомих українських народних пісень


Юна співачка Дарина Луцька. Фото - скріншот з відеоНовий рік розпочався з прем’єри відеороботи та аудіо треку на в‘язанку відомих українських народних пісень

від вихованки продюсерського центру Star Team Даринки Луцької.

«Ми довго думали, яка пісня дасть старт Дарині, адже потрібно було створити такий трек, що буде подобатись і самій співачці і глядачу. Зупинились на в‘язанці українських народних пісень, заспіваних не так, як раніше. Хочеться, щоб саме народна пісня стала близькою для її однолітків і саме така подача зможе популяризувати між дітьми цей набуток українського народу», -ділиться продюсерка співачки Ірина Батюк.

«Ми створили такий трек, який зможе зайти на різні інтернет платформи. Особливо цікавить Тік-Ток, де зараз існує тенденція хорошого сприйняття саме україномовного контенту. Хочемо, щоб українські пісні заповнили інтернет-простір і наші діти виховувались на них», - кажуть саунд-продюсери Євген Чичановський та Роман Калин.

Відеокліп на пісню зняв продакшн 19Rocket production (В.Петриченко, А.Бурда). Знімали кліп у Львові більш як 12 годин. Співачка у ньому змінила п'ять образів та показала всі свої творчі таланти: спів, гру на фортепіано, танці та малювання. Зйомки відбулися на п'ятьох різних локаціях.

«Мені дуже сподобалось на знімальному майданчику, я зовсім не відчувала втоми, бо поставилась до цього як до цікавої пригоди. Сподіваюсь, що моя пісня достукається до кожного серця дітей і дорослих, бо сама отримую величезне задоволення, коли її виконую», –каже Даринка.

Зазначимо, це перша професійна відеоробота співачки. Хоча творчістю дівчинка займається з трьохрічного віку. Даринка неодноразово брала участь у різних вокальних конкурсах, в яких здобувала перемоги, знімалась у музичних фільмах, в одному з яких зіграла головну роль, була ведучою різних концертних та телепрограм. Цьогоріч дівчинку відзначили у трьох номінаціях («найкраща маленька співачка», «найкраща юна ведуча» та разом з Павликом Палійчуком «дует року») першої на Прикарпатті премію в галузі шоу-бізнесу серед дітей та підлітків Teen Awards 2020.

Такі здобутки спонукали співачку знайти свій вектор і зняти першу професійну відеороботу.

Переглянути її можна за посиланням.

 

Фото - скріншот з відео4 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/