Отримати субсидію тепер зможуть більше українців


Отримати субсидію тепер зможуть більше українцівЗ 1 січня 2021 року більше українців зможуть отримати субсидії на житлово-комунальні послуги, - стверджують в ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» з посиланням на Міністра соціальної політики України Марину Лазебну.

Як зазначається, з 1 січня 2021 року змінюються правила отримання та умови подання для державної допомоги українцями. Зокрема, тепер в управліннях соціального захисту вже не практикуватимуться особисті прийоми громадян, а подати заяви для отримання субсидій та пільг можна буде через платформу «Дія» або поштою. Також з цим питанням радять звертатися до місцевих громад.

Як зазначається, Міністерство соцполітики розширило коло отримувачів субсидій від держави. Зокрема, зміни торкнулися й тимчасово безробітних українців, братимуться до уваги їхні доходи за останній місяць. Зокрема, в грудні 2020 року було ухвалено рішення щодо надання субсидій особам, які отримують допомогу по частковому безробіттю.

А від початку цього року субсидію отримуватимуть також особи, що доглядають за особами з інвалідністю та громадяни України, чиї родичі тимчасово перебувають за кордоном. Раніше інформацію щодо таких родичів потрібно було зазначати в декларації. Зараз на це звертати увагу не будуть.

Чиновники також запевняють, що зміни не торкнуться тих людей, які вже отримують субсидії (в Україні на сьогоднішній день таких налічується 3 мільйони).4 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/