В Івано-Франківському ліцеї № 23 відкрили сучасний клас Захисту України


Новий, укомплектований сучасним обладнанням тематичний клас для вивчення предмету «Захист України» відкрили в переддень Нового року в Івано-Франківському ліцеї № 23 імені Романа Гурика, - розповів сьогодні Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

В Івано-Франківському ліцеї № 23 відкрили сучасний клас Захисту України. Фото: martsinkiv.if.ua/

«Ми не забуваємо військово-патріотичне виховання: сьогодні за державну програму в 23-тій школі такий був гарний подарунок – відкритий новий осучаснений клас – з сучасною зброєю, сучасними макетами – для того, щоб дійсно наша молодь, наші діти навчалися військово-патріотичному вихованню в належних умовах», - поділився мер своїми враженнями від нового клас в ході відеофіру у фейсбуці.

Зокрема, в класі обладнано сучасний електронний тир, є макети зброї, шість костюмів протихімічного захисту Л1, шість комп’ютерів, респіратори, сумка невідкладної допомоги та все, що знадобиться для вивчення вогневої й тактичної підготовки, військової топографії, захисту від зброї масового ураження та домедичної підготовки.

Як стверджує заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Андрій Сташків, клас було обладнано в рамках обласної програми розвитку освіти Прикарпаття. Його вартість з урахуванням придбання меблів, комп’ютерного обладнання та інтерактивного оснащення становить 400 тисяч гривень.

Всього в школах Івано-Франківській області було обладнано 11 таких кабінетів для вивчення предмету «Захист України». Такими класами забезпечували в основному опорні школи. Ліцей № 23 обрали в Івано-Франківську, оскільки в ньому було хороше приміщення.

 

Фото: martsinkiv.if.ua31 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/