В Івано-Франківську демонтують майже пів сотні рекламних конструкцій


В Івано-Франківську демонтують майже пів сотні рекламних конструкцій. Ілюстрація зі сторінки Р.Марцінківа у ФБМайже пів сотні об'єктів потрапили до «чорного списку» розташованих в Івано-Франківську об’єктів реклами, що їх встановлено без відповідних дозвільних документів.

Як повідомив міський голова обласного центру Руслан Марцінків, відповідний перелік склали працівників комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» Івано-Франківської міської ради, попередньо обстеживши територію міста.

Сьогодні вказаний перелік розглянув на своєму засіданні міський виконавчий комітет, члени якого ухвалили рішення про демонтаж зафіксованих в ньому рекламних конструкцій. «Вже давно отримував скарги від людей через незаконні рекламні борди.  Після тривалої роботи сьогодні на виконком винесли перелік адрес і ухвалили рішення їх демонтувати», - прокоментував відповідне рішення виконкому Руслан Марцінків у фейсбуці. З його слів, серед об’єктів, які увійшли до «чорного списку» - реклама на електроопорах, рекламні щити та інші конструкції.

 

Фото зі сторінки Руслана Марцінків у фейсбуці30 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/