Іванофранківська науковиця нагороджена премією Президента України


Іванофранківська науковиця нагороджена премією Президента УкраїниНауковиця Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу нагороджена премією Президента України для молодих вчених 2020 року.

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки зробив подання про присудження премії Президента України вченим у різних галузях науки, техніки, гуманітарної і правової сфери.

Серед нагороджених – єдина представниця наукових кіл Прикарпаття – докторка технічних наук, професорка кафедри будівництва та енергоефективних споруд Інституту архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ Ганна Володимирівна Кошлак.

Як повідомили у пресслужбі ІФНТУНГ, премію Президента України науковиця отримала за роботу «Науково-методологічні засади забезпечення енергоефективності будівель шляхом впровадження ефективних систем теплопостачання й теплового захисту».

 Указ № 595/2020 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2020 року» Президент України Володимир Зеленський підписав 29 січня.30 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/