Франківець Сергій Лазановський презентував альбом українських народних пісень у новому звучанні


Франківець Сергій Лазановський презентував альбом українських народних пісень у новому звучанніМолодий Івано-Франківський співак Сергій Лазановський презентував альбом пісень в рамках проєкту «Логін:Україна.Пароль:пісня». По-новому зазвучали 14 відомих українських народних пісень: «Ти ж мене підманула», «Їхали козаки», «Чом ти не прийшов?», «Два дубки», «Ой, у вишневому саду», «Кура-чубатура», «Висить ябко висить», «Закувала зозуленька», «Пливе хмара», «Ой, чий то кінь стоїть», «Розпрягайте хлопці коней», «Летів пташок», «Чорні очка» і «За нашов стодолов».

Проєкт відбувся за підтримки Українського Культурного Фонду. Продюсерами стали Ірина Батюк та Роман Дзундза. Це була саме їх ідея осучаснити та дати нове звучання шедеврам української народної пісні.

«Ми довго думали, хто ж би міг стати голосом цього проєкту. Наш вибір зупинився саме на Сергію Лазановському після того як побачили як він вистрелив в соціальних мережах з переспівом пісні «Ой,у вишневому саду». Я була вражена не тільки виконанням, але і тим як його голос зачарував мільйони українців. Ця пісня об‘єднала в час карантину наших співвітчизників з усього світу та різних поколінь. А ще я вражена тим як цей молодий артист цінує і любить народні пісні», - каже продюсерка проєкту Ірина Батюк

«Я давно думав втілити в життя свою давню мрію - відродити у сучасних аранжуваннях ті пісні, на яких виріс, які співали у моїй родині та які співають і люблять мільйони українців. А також донести це надбання нашого народу до молодого покоління, познайомити його з цими піснями. Тож з величезним трепетом працював як над студійними записами так і над сценічними номерами, костюмами тощо. Адже зараз, щоб заявити ці твори на таких платформах як інстаграм та тік-ток, потрібно аби вони були зроблені відповідно до сучасних тенденцій в музиці», - ділиться своїми враженнями Сергій Лазановський

Зйомки проєкту відбулись 16 грудня в обласній філармонії, а 26 грудня проєкт змогли побачити найближчі друзі та рідні артиста. Програму прийняли з захопленням і на одному подиху. Проєкт також підтримали люди, які допомогли стати йому більш цілісним та видовищним. До прикладу, хореограф Дмитро Лека поставив хореографію заходу, а дизайнер Олена Васенко пошила яскраві сценічні костюми.

Над аранжуваннями разом з Іриною Батюк працювали відомі саунд продюсери Женя Чичановський та Роман Калин.Трансляція концерту відбудеться 31 го грудня 2020 року та 1 січня 2021 на каналі «Наше мюзік».

«У наших планах  є також концертна діяльність. Адже програму проєкту має побачити і почути кожен, хто любить українську пісню, яку намагаємося зберегти. Сподіваємось, що вже в 2021 році коронавірус відступить і артисти зможуть тішити людей своїм співом не через екрани телевізорів чи гаджетів. Наразі будемо розповсюджувати наш проєкт на телеканалах і в соцмережах та цифрових платформах», – ділиться планами на майбутнє Ірина Батюк.

 30 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/