Іванофранківські "муніципали" взялися за вуличних голуб’ятників


Іванофранківські муніципали взялися за вуличних голуб’ятників. Фото: КП "Муніципальна інспекція "Добродій" ІФМРДіяльність чоловіків з голубами в центральній частині Івано-Франківська давно вже викликала нарікання багатьох іванофранківців.

Люди скаржились – як в соцмережах, так і у владні структури, - що такі люди ставлять ставлять голубів на плечі дітей, фотографують і потім вимагають з батьків кошти.

Як повідомили в комунальному підприємстві «Муніципальна інспекція «Добродій» Івано-Франківської міської ради з такими – охочими до швидкого заробітку власниками тварин вже неодноразово проводилися профілактичні бесіди, після чого при появі «муніципалів» чоловіки почали втікати.

Днями ж інспекторам спільно з громадськими активістами та журналістами все ж вдалося натрапити на горе-бізнесменів на площі Ринок. Невідомі, власне, займалися своїм сумнівної законності промислом.

Муніципальним інспекторам вони спочатку розповіли, що просто гуляють з тваринами, а гроші, мовляв, люди їм віддають добровільно. Коли ж аргументи скінчилися, спробували втекти. Будь-який дозвільних документів на дану діяльність вони також пред'явити не змогли. Працівники Муніципальної інспекції затримали їх і викликали патрульну поліцію.

Прибулі на місце правоохоронці з’ясували, що голуб’ятники є мешканцями центральних регіонів України, які до цього, уже мали проблеми з законом. Стовно усіх їх муніципальними інспекторами було складено протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 КУАП, яка передбачає адміністративну відповідальність за Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Матеріали для накладення на них адміністративних стягнень будуть передані до адміністративних комісії за місцем їх проживання.

 

Фото: КП "Муніципальна інспекція "Добродій" ІФМР30 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/