Заступник командира військової частини разом з підлеглим крали автозапчастини


Заступник командира військової частини разом з підлеглим крали автозапчастиниЗа процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону до суду направлено обвинувальний акт відносно організатора та двох учасників організованоїзлочинної групи за фактом викрадення військового майна, вчинене організованою групою в умовах особливого періоду (частина 3 статті 28 частина 3 статті 410 Кримінального кодексу України), - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, заступник командира однієї з військових частин разом із підлеглим офіцером та підприємцем налагодили механізм викрадення військового майна – запасних частин до автомобілів ЗІЛ та ГАЗ. Упродовж липня-жовтня 2019 року вони завдали державі збитків на понад 62 тисяч гривень, які відшкодовано в ході слідства: викрадене військове майно вилучено в одного з учасників організованої злочинної групи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові, оперативний супровід – 1 Головний відділ 6 управління Головного управління військової контррозвідки департаменту контррозвідки Служби безпеки України.29 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/