Наробили «Галасу»: відомі іванофранківські блогери презентували власну медіа-компанію


«Галас». Під такою, досить-таки претензійною назвою в Івано-Франківську функціонує медіа-компанія, створена двома молодими, але вже достатньо відомими в інтернет-колах блогерами – Іваном Дирівим та Дмитром Варваруком.

Наробили «Галасу»: відомі іванофранківські блогери презентували власну медіа-компанію

Сьогодні хлопці презентували свою компанію широкому загалу.

Компанія пропонує широкий спектр медіа-послуг. Це і просування в соціальних мережах, і СММ, і організація розіграшів в Instagram,  ведення публічних сторінок у соцмережах і навіть продюсовання. Крім того, зйомка та монтаж відео та організація фотосесій. Втім, вона вигідно вирізняється від подібних структур своїм суто україномовним контентом. «Ми видаємо виключно україномовний контент в інтернеті і дбаємо про його розвиток і це головне», - розповів співзасновник «Галасу» Дмитро Варварук. Тим самим хлопці хочуть «бути в історії, а не просто прийти, заробити і піти». Зі слів Дмитра, раніше для того, щоб стати популярним, необхідно було знати або англійську, або російську мови. Тепер же, завдяки насамперед іванофранківським блогерам, українська впевнено завойовує передові позиції в інтернет-середовищі.

Наробили «Галасу»: відомі іванофранківські блогери презентували власну медіа-компанію

Власне, компанія існує вже кілька місяців. Її було офіційно зареєстровано 7 липня цього року. До того хлопці активно працювали в блого- та медіасферах протягом більш, як двох років: створювали середовище, заробляли собі ім’я. Коли ж все це вже було, вирішили юридично закріпити свої напрацювання, створивши медіа-компанію. Бо ж вболівають за Україну, її добробут. А отже і податки платять справно (принаймні так стверджують). Зі слів засновників «Галасу» за цей рік вони вже сплатили до бюджету податків на суму майже 300 тисяч гривень.

І ось, після кількамісячної «обкатки» колишні блогери, а тепер медіа-бізнесмени вирішили надати «Галасу» розголос.

До речі, дату офіційної реєстрації компанії її засновники вважають знаковою. Адже саме 7 липня християни східного обряду відзначають свято Івана Хрестителя, а оскільки саме цей святий є покровителем директора «Галасу» Івана Диріва, то, – переконані хлопці, – і сама компанія цього дня отримала ангела-охоронця. Тепер ж бо хлопці – не просто такі собі блогери. З їх слів, на них працює тепер ціла команда – більш, як з десяток людей.

Власне, чому «Галас»? Як стверджує Дмитро Варварук, назву новій компанії шукали довго. Перебрали безліч варіантів. Враховували конкуренцію. Оскільки хлопці вважають себе і своє творіння особливими, то і назва повинна бути особливою – відображати прагнення засновників до домінування в інтернет-просторі україномовного контенту. Спочатку розглядали варіант «Мова», проте пізніше його відкинули, бо ж він дуже часто зустрічався у конкурентів. Вирішили, що у назві повинно бути закладено щось гучне, грандіозне – такий собі шум, епатаж. Тоді і згадали, що в українській мові є дуже гарне слово, що якнайкраще передає цей зміст. І це слово – «галас».

Наробили «Галасу»: відомі іванофранківські блогери презентували власну медіа-компанію

Самі хлопці зізнаються, що проводять в інтернеті і в блогах практично весь час. А отже «Галас» для них – не робота, а фактично життя.

«Ми нове покоління людей – людей інтернету. В час коли нам було по 17 років інтернет стрімко розвивався і ми хотіли своє життя поєднати працюючи з ним. Дуже подобається розвивати творчість в інтернеті – тому ми тут. Ми співпрацюємо з багатьма блогерами, тому ми дотичні до їх успіху», - зазначив Іван Дирів.29 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/