В Івано-Франківську презентували дисертаційну роботу виконавчого продюсера телеканалу “Al Jazeera”


В Івано-Франківську презентували дисертаційну роботу виконавчого продюсера телеканалу “Al Jazeera”. Фото: пресслужба ІФНТУНГДисертаційну роботу на тему «Управління змінами сфери енергозабезпечення Алжиру з використанням потенціалу впливу мас-медіа» громадянина Алжиру, виконавчого продюсера одного з найвідоміших телеканалів світу — “Al Jazeera” Хатема Ґгандіра презентували нещодавно під час онлайн-засідання Кафедри прикладної економіки Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного університету нафти і газу за участі Центру міжнародного співробітництва ІФНТУНГ.

Як повідомили у пресслужбі Університету, молодий алжирський вчений наразі навчається в аспірантурі ІФНТУНГу на спеціальності «Економіка». Своїм захопленням наукою він завдячує насамперед своєму науковому керівнику — професору Віктору Петренку, який надихав власним досвідом та порадами.

Крім того, в ІФНТУНГ аспірант завжди знаходив вдячну аудиторію для дискусій з питань функціонування нафтогазового комплексу, зокрема на Близькому Сході. Неабиякий інтерес викликала його лекція дворічної давнини на тему «Нафта й газ на Близькому Сході: факти та зміни», прочитану в Науковому містечку «Нова Енергія».

 

Фото: пресслужба ІФНТУНГ29 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/