Озвучено прізвища радників мера – представників сіл Івано-Франківської територіальної громади


Озвучено прізвища радників мера – представників сіл Івано-Франківської територіальної громадиІвано-Франківський міський голова Руслан Марцінків своїм розпорядженням призначив радників міського голови, які представлятимуть села Івано-Франківської міської територіальної громади до того, як буде призначено там старост.

Нагадаємо, на сьогоднішньому пленарному засіданні Івано-Франківської міської ради затвердження старост, про яке очільники міста говорили раніше, не відбулось з тих міркувань, що в даний час готуються зміни до законодавства, які повинні врегулювати повноваження сільських старост та процедуру їх призначення.

Поки ж відповідних змін ухвалено не буде, міський голова пообіцяв призначити радників, які представлятимуть інтереси громад сіл у владі міста. «Адже мають бути люди, що будуть забезпечувати та регулювати життєдіяльність цих населених пунктів. Треба вивозити сміття, прибирати та обслуговувати дороги. Потрібно, щоб в людей було світло, газ, вода тощо. І саме цими питаннями поки будуть займатися радники», - пояснив такий крок міський голова депутатам міської ради.

Сьогодні ж Руслан Марцінків підписав відповідні розпорядження і оприлюднив перелік новопризначених радників на своїй сторінці у фейсбуці. Відтак ними стали:

Любов Атаманчук, яка представлятиме село Угорники,

Василь Римик – село Березівка,

Назарій Рибак – село Братківці,

Петро Кашуба – село Добровляни,

Надія Фотуйма – село Крихівці,

Андрій Федорович – село Камінна,

Михайло Назар – село Вовчинець,

Галина Бринзей – село Колодіївка,

  Ігор Хом’як– село Драгомирчани,

Ірина Паращук– село Микитинці,

Ярина Стойко – село Підлужжя,

Ігор Хоменець – село Підпечери,

Василь Вацеба – село Радча,

Оксана Шалапута – село Узин,

Сергій Баланюк – село Тисменичани,

Ярослав Дем’янець – село Чукалівка

Роман Соколик – село Хриплин та

Богдан Грейда, який представлятиме Черніїв.

Сьогодні ж Івано-Франківська міська рада ввела новопризначених радників до складу міського виконавчого комітету.24 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/