Електронна черга до шкіл: електронна реєстрація обов'язкова навіть для батьків, які вже подали документи до першого класу


Онлайн-нарада за участю В.Дротянко та керівництва Департаменту освіти та науки ІФМР. Фото зі сторінки В.Дротянко у ФБПитанням запровадження електронної реєстрації на вступ до першого класу закладів загальної освіти міста Івано-Франківська було присвячено онлайн-нараду, яку провела вчора, 23 грудня, заступник Івано-Франківського міського голови Вікторія Дротянко з керівництвом Департаменту освіти та науки міської ради.

Запровадження так званої електронної черги до іванофранківських шкіл – аналогічної до тієї, яка сьогодні діє на вступ до дитячих садків ініціював міський голова Руслан Марцінків, стверджуючи, що це дозволить досягнути двох основних завдань: усунути можливу корупційну складову при прийомі до шкіл та надасть чітку картину кількості іванофранківських дошкільнят, які бажають вступити до тієї чи іншої школи та кількості вільних місць у закладах освіти. Крім того, запровадження обліку дозволить змусити інші громади платити за навчання їхніх дітей в іванофранківських школах.

22 грудня проект рішення щодо запровадження електронної черги до іванофранківських закладів загальної середньої освіти було погоджено на засіданні міського виконавчого комітету, а сьогодні його має розглянути на своїй сесії Івано-Франківська міська рада.

Як повідомила у фейсбуці Вікторія Дротянко, в ході наради з керівництвом департаменту освіти та науки було обговорено підготовку положення про електронну реєстрацію первачків та вирішено вже в січні провести навчання адміністраторів реєстрів для того, щоб вже з 1 березня 2020 року батьки могли вже зареєструвати майбутніх першокласників онлайн.

Заступниця міського голови також зауважила, що батькам, які вже подали документи на вступ їхніх дітей до школи, також необхідно буде провести їхню електронну реєстрацію.

«В подальшому планується ввести таку реєстрацію для всіх класів (2-11), - зазначила чиновниця, - Тобто, якщо батьки захочуть перевести дитину в іншу школу - будуть бачити вільні місця згідно реєстру».

 

Фото зі сторінки В.Дротянко у фейсбуці24 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/