Діти хороші речі роблять. Мер Марцінків доручив більше використовувати виробничий потенціал ПТУ


Навіс у початковій школі № 8, виконаний учнями Івано-Франківського ВПУ № 3. Фото зі сторінкки Р.Марцінківа у ФБКомунальним службам та структурним підрозділам міського виконавчого комітету слід активніше використовувати продукцію, яку виготовляють учні та викладачі іванофранківських закладів професійно-технічної освіти.

В цьому переконаний міський голова обласного центру Руслан Марцінків. Свою позицію з даного приводу він висловив на вчорашньому засіданні міського виконавчого комітету. «Є пропозиція все-таки дати протокольне доручення в першу чергу нашим службам – департаменту освіти у співпраці, тобто брати на приклад в меблевиків меблі; там де одяг можуть пошити, можна пошити – в них це дешевше»,

Зі слів мера, прикладом вигідної співпраці між міською владою та професійно-технічними освітніми закладами міста є будівництва навісу класу для навчання на свіжому повітрі у початковій школі № 8 на вулиці Коломийській в обласному центрі, яке обійшлося міському бюджету втричі дешевше, ніж воно коштувало б у підприємців. «Ми це не використовуємо, - дорікнув керівникам комунальних служб мер, - я не хочу називати причини, але треба використовувати потенціал училищ. Ми їх фінансуємо – і це не малі гроші – порядку 140 мільйонів, якщо так взяти. Ми їх можемо використовувати – діти хороші речі роблять. Ми натомість десь купляємо - не зрозуміло де».

 

На фото зі сторінки Р.Марцінків у фейсбуку - навіс у початковій школі № 8, виконаний учнями ВПУ № 323 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/