Вдарив автівку і втік. На винуватця ДТП поліція склала одразу чотири протоколи


Вдарив автівку і втік. На винуватця ДТП поліція склала одразу чотири протоколи. Фото: патрульна поліція Івано-Франківської областіОдразу чотири протоколи про адміністративні правопорушення склали співробітники івано-франківської патрульної поліції на 29-річного водія автомобіля «Шкода».

Як повідомили у Патрульній поліції Івано-Франківської області в ніч на 22 грудня чоловік на своїй автівці вчинив дорожньо-транспортну пригоду, допустивши зіткнення з іншим автомобілем, після чого намагався на своїй «Шкоді» втекти з місця події.

Втім, це йому не вдалося. Водій «постраждалого» легковика не розгубився, а натомість погнався за винуватцем ДТП, паралельно повідомивши про пригоду та погоню патрульну поліцію.

Екіпаж, який прибув на місце виклику встановив автомобіля, на який вказав заявник. Як виявилось, втікач був з ознаками алкогольного сп’яніння. Пройти огляд на стан сп'яніння, у встановленому законом порядку, громадянин відмовився. Спілкуючись з інспекторами, він розповів, що вчинив ДТП, проте розгубився та пішов геть.

Патрульні склали стосовно винуватця ДТП адмінпротоколи за частиною 1 статті 130 (Керування у стані сп’яніння), за статтею 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди), за ст.124 (Вчинення ДТП без потерпілих) та постанову за ст. 126 (Керування без відповідних документів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.23 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/