Прикарпатський університет визнано лідером міжнародної діяльності серед українських вишів


Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника визнано лідером  міжнародної діяльності серед українських вишів.

Прикарпатський університет визнано лідером міжнародної діяльності серед українських вишів. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника

Як повідомили у пресслужбі Університету, нове визнання виш отримав на міжнародній спеціалізованій онлайн-виставці «Освіта і кар’єра», яка відбулася днями у столиці. На виставці можна було ознайомитись з пропозиція вітчизняних університетів та коледжів і обрати навальний заклад для подальшої освіти та здобуття перспективної професії. Організаторами заходи виступили Інститут модернізації змісту освіти, Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України, Центр «Виставки, презентації».

За результатами експертного оцінювання представлених на конкурс робіт учасників виставки Прикарпатському національному університету ім. В.Стефаника було присуджено Гран-Прі в в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» та нагороджений почесним званням «Лідер міжнародної діяльності». Переможною стала робота «Розвиток міжнародного співробітництва ‒ стратегічний вектор Прикарпатського національного університету» за авторством Валентини Якубів, Мар’яни Сигидин, Ірини Галущак та Ірини Ясінської.

Загалом переможці були визначені в 19-ти номінаціях, 17-ть вітчизняних закладів вищої освіти отримали почесні звання, - повідомили у пресслужбі Університету.

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника23 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/