Ентузіасти-благодійники привезли дарунки до свята Миколая дітям з Тлумацького притулку


Святий Миколай завітав цьогоріч і до Тлумацької притулку для дітей, чиїх батьків було позбавлено батьківських прав.

Ентузіасти-благодійники привезли дарунки до свята Миколая дітям з Тлумацького притулку. Фото зі сторінки Сергія Демчука у фейсбуці

Власне, прийшов не сам добрий святий, а його помічники – група благодійників-ентузіастів, які вже третій рік поспіль об’єднують свої зусилля для того, щоб допомагати тим, хто найбільше цього потребує.

Гроші збирають, як то кажуть, «з миру по нитці». Цьогоріч, як повідомив у фейсбуці один з благодійників – спортсмен та громадський активіст Сергій Демчук, вдалося зібрати 22 тисячі гривні. На ці кошти придбали багато якісного одягу та взуття, що їх вихователі розподілять порівну між вихованцеві. Крім того, кожному вихованцеві притулку волонтери підготували індивідуальний подарунок - індивідуальний подарунок, до якого увійшли іграшки, індивідуальні засоби гігієни, шкільне приладдя, шкільний рюкзак, фрукти та солодощі.

«Довго не могли перебувати – карантинні обмеження, та свято Миколая, дякуючи всім, хто долучився, до цих дітей прийшло!..  – зазначив Сергій Демчук і додав, - …І, наша цікавість цим притулком викликала певний резонанс в області та більшу увагу до цих дітей!»

 

Фото зі сторінки Сергія Демчука у фейсбуці22 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/