Національна служба здоров’я укладе коронавірусний пакет з Івано-Франківською міською дитячою лікарнею – Олександр Левицький


Національна служба здоров’я укладе коронавірусний пакет з Івано-Франківською міською дитячою лікарнею – Олександр ЛевицькийІвано-Франківська міська дитяча клінічна лікарня незабаром зможе надави медичну допомогу пацієнтам, у яких підтверджено COVID-19, за кошти, що виділяються Національною службою здоров’я України.

Про це розповів сьогодні, під час онлайн-прийому у фейсбуку заступник Івано-Франківського міського голови Олександр Левицький. З його слів, міська дитяча клінічна лікарня отримала згоду Національної служби здоров’я України на укладення з нею коронавірусного пакету. «І тепер ми чекаємо, - зауважив заступник міського голови, - надання медичної допомоги з підтвердженою коронавірусною хворобою в нашій дитячій міській клінічній лікарні буде не силами міського бюджету, міської громади, а за рахунок тих коштів і видатків, які буде відшкодовувати Національна служба здоров’я України».

Як стверджує Олександр Левицький укладення НСЗУ коронавірусного пакету з Івано-Франківською МДКЛ є принципово важливим для міської влади Івано-Франківська.21 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/