В Івано-Франківську діють три безкоштовних станції зарядки електромобілів. Мер назвав адреси


В Івано-Франківську діють три безкоштовних станції зарядки електромобілів. Мер назвав адреси. Фото зі сторінки Руслана Марцінківа у ФБВ Івано-Франківську функціонують три безкоштовні зарядні станції для електромобілів.

Відповідну інформацію озвучив сьогодні Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. З його слів, вказані зарядні станції створені та функціонують в результаті реалізації проєкту “Транскордонна зелена транспортна мережа” (CGTN), підсумки якого було підбито сьогодні у коворкінгу «Промприлад. Реновація» в Івано-Франківську. Проєкт реалізовувався в рамках програми транскордонної співпраці ЄС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна.

Зі слів мера, на сьогоднішній день безкоштовні заправки діють: на державному підприємстві ВО «Карпати» (вулиця Галицька, 201), біля приміщення коворкінгу «Промприлад. Реновація» (вулиця Академіка Сахарова, 23) та поруч із театром кіно «Люм’єр» (вулиця Грушевського, 3).

Крім того, в обласному центрі є ще понад 20 станцій, на яких власники електромобілів можуть підзарядити своїх «залізних коней».

Як стверджує Руслан Марцінків, в наступному році в Івано-Франківську в рамках проєкту співпраці з Європейським Союзом планують спорудити станції зарядки електромобілів, які живитимуться від сонячних батарей.

 

Фото зі сторінки Руслана Марцінківа у фейсбуці18 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/