8 тисяч гривень за карантин. Заступник міського голови розповів, хто має право на виплату


8 тисяч гривень за карантин. Заступник міського голови розповів, хто має право на виплатуФізичні особи-підприємці та наймані працівники мають право на отримання з бюджету коштів у сумі 8 тисяч гривень в якості компенсації за втрачений дохід внаслідок посилення карантину, яке буде запроваджено з 8 по 24 січня 2021 року.

Заступник Івано-Франківського міського голови Руслан Гайда розповів, хто саме має право на такі виплати і що для цього треба зробити. «У нас зараз – хочу нагади працює програма на відшкодування 8 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги, хочу нагади мешканцям, юридичним і фізичним особам, щоби люди зверталися або на портал, або в особистий кабінет у програмі «Дія», - зазначив Руслан Гайда під час онлайн-прийому у фейсбуці.

З його слів отримати таку одноразову допомогу можуть як наймані працівники, так і фізичні особи підприємці.

Так, наймані працівники юридичних осіб можуть отримати допомогу, якщо основний КВЕД діяльності їх підприємства належить до тих, стосовно яких вжито карантинний захід, його середня зарплата не перевищувала у ІІІ кварталі цього року 30 тисяч гривень, він не працює за сумісництвом в іншій організації, а підприємство, у якому працює працівник, сплатило єдиний соціальний внесок за ІІІ квартал цього року.

Що ж стосується фізичних осіб-підприємців, то умовами надання їм права на отримання вище вказаної допомоги є належність їх основного КВЕДу станом на 31 жовтня цього року до тих, стосовно яких вжито карантинних заходів, зайняття підприємницькою діяльністю понад 3 місяці та сплата єдиного соціального внеску не менше, ніж за 3 місяці у 2020 році.

«Прошу звертатися і дійсно у нас ця програма працює і вже в нас є підприємці і ФОПи, які звертаються і отримали цю одноразову допомогу в розмірі 8 тисяч», - зауважив Руслан Гайда.17 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/