СТЕМ-кабінет, обладнаний технікою на суму понад 5 мільйонів гривень, відкрили в Івано-Франківській гімназії № 3


СТЕМ-кабінет, обладнаний технікою на суму понад 5 мільйонів гривень, відкрили в Івано-Франківській гімназії № 3. Фото: Департамент освіти та науки ІФМРНовітні технології як вони є. Побачити їх на власні очі і відчути їх можуть тепер учні Івано-Франківської гімназії № 3, що на вулиці Гоголя в обласному центрі.

Як розповів міський голова обласного центру Руслан Марцінків, у вказаному навчальному закладі днями було відкрито великий сучасний СТЕМ-кабінет, обладнаний різними сучасними приладами за останнім словом техніки. «СТЕМ-кабінет – це означає, що різні технології можна показати дітям на сучасному обладнанні, - пояснив міський голова під час відеовключення у Фейсбуку, - це і 3D-принтери – аж два, це і лазерний різак, це відповідно і робототехніка, це… віртуальна реальність, фізичний кабінет».

Зі слів мера, все обладнання загальною вартістю понад 5 мільйонів гривень було придбано в рамках державної програми на принципав співфінансування. Більшу частину коштів було отримано з державного бюджету України. «Це такий потужний кабінет, який дозволить дітям Івано-Франківська навчатися в сучасних умовах», - підсумував Руслан Марцінків.

 

Фото: Департамент освіти та науки ІФМР17 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/