Наукові проєкти Прикарпатського університету перемогли у конкурсі МОН і отримають державне фінансування


Наукові проєкти Прикарпатського університету перемогли у конкурсі МОН і отримають державне фінансування. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.СтефаникаОдразу два наукових проєкти молодих науковців Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника перемогли у конкурсному відборі і отримають державне фінансування від Міністерства освіти і науки України.

Як повідомили у Прикарпатському університеті, йдеться про проєкт «Розроблення механізму стратегічного публічного управління економічної та енергетичної безпеки України» авторства кандидата економічних наук Юлії Максимів – доценти кафедри обліку і аудиту економічного факультету та проєкт «Технологія та комп’ютерна симуляція оптимізованих фотоелектронних систем ІІ покоління на основі сполук II-VI» кандидата фізико-математичних наук Остапа Матківського.

Відповідно до наказу МОН України від 04.12.2020 р. № 1537 з січня наступного року перший проєкт отримає державне фінансування у розмірі 2 мільйони 302 тисяч гривень, другий – 2 мільйони 73 тисячі гривень.

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника17 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/