Переможці конкурсу «Професія – журналіст!» отримали свої нагороди


Нагороди лавреатам творчого конкурсу «Професія – журналіст!» на премію Андрія Зацерковного вручили у вівторок, 15 грудня, керівники Івано-Франківської обласної спілки журналістів.

Цьогоріч лавреатами конкурсу стали директорка ТОВ «Редакція газети «Вільний голос» (місто Коломия) Валентина Близнюк – в номінації «За кращу публікацію в друкованих засобах масової інформації або інтернет-виданнях», та спеціальна кореспондентка обласного телебачення «Галичина» Ольга Нестерук – в номінації «За кращий твір на телебаченні або у сфері радіомовлення».

Переможці конкурсу «Професія – журналіст!» отримали свої нагороди. Фото з допису Вікторіх Плахти у ФБ

Дипломи й плакетки «Лавреат творчого конкурсу «Професія – журналіст!» на премію імені Андрія Зацерковного» вони отримали з рук голови Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ Лілії Боднарчук та відповідальної секретарки обласної спілки журналістів Вікторії Плахти.

Як повідомила у Фейсбуці Вікторія Плахта відповідно до Положення про творчий конкурс «Професія – журналіст!» на премію імені Андрія Зацерковного, секретаріат Івано-Франківської обласної спілки журналістів затвердив рішення журі яке було опублікуване 13 грудня – в день, коли Андрієві Зацерковному виповнилося б 99 років.

 

Фото з допису Вікторії Плахти у Фейсбуці16 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/