Юні борці з Івано-Франківська завоювали нагороди на Всеукраїнському турнірі


Юні борці з Івано-Франківська завоювали нагороди на Всеукраїнському турнірі. Фото: Борцівський клуб "Прайд"Юні борці – вихованці Борцівського клубу «Прайд», що функціонує на базі Івано-Франківської ДЮСШ № 2, здобули перемоги на XIV ВсеукраїнськомуРіздвяномуфестивалізвільноїборотьби.

Як повідомили в клубі, змагання відбувались з 10по 11 грудняу місті Калуш.

Тривала вимушена перерва, пов’язана з пандемією та карантином не вплинула на спортивну форму маленьких спортсменів. За результатами змагань призові місця здобули одразу три вихованці «Прайду». Так, Андрій Драгомирецький здобув золото у вазі 38 кг. Ще два юні борці здобули бронзу: Вадим Марченко – у вазі 29 кг та Георгій Плотніков у воговій категорії 66 кг.

Борцівський клуб "Прайд" займається вихованням нових олімпійських чемпіонів з вільної боротьби на Прикарпатті. Молоді та активні тренери розвивають не тільки фізичні якості своїх вихованців, а й формують сильний чоловічий характер. Борцівський клуб "Прайд" постійно проводить набір дітей віком від 6 років, для занять вільною боротьбою, - йдеться на сторінці клубу у Фейсбуці.

 

Фото: Борцівський клуб "Прайд"

 14 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/