В Коломиї румуни-псевдолікарі обікрали 80-річного пенсіонера


В Коломиї румуни-псевдолікарі обікрали 80-річного пенсіонера. Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області12 тисяч гривень та 14 тисяч доларів США позбувся 80-річний коломиянин після візиту до його помешкання двох іноземців.

Як повідомили у пресслужбі обласної поліції, пенсіонер виявив зникнення грошей після того, як до його домоволодіння завітали двоє чоловіків. Назвавшись лікарями-кардіолонами з Німеччини, вони увійшли в довіру до пенсіонера. І поки один з них спілкувався з господарем помешкання, інший непомітно викрав гроші з квартири.

В Коломиї румуни-псевдолікарі обікрали 80-річного пенсіонера. Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області

Потерпілий пенсіонер звернувся з заявою до Коломийського відділу поліції. Правоохоронці одразу почали пошуки зловмисників. Шукати злодіїв їм довелося спільно з колегами з Чернівецької та Хмельницької областей. Спочатку поліцейські встановили транспортний засіб, на якому пересувались злочинці, а в подальшому затримали крадіїв у Хмельницькій області.

Зловмисниками виявились 28-річний та 36-річний громадяни Румунії. Їх затримали у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 (Крадіжка, вчинена у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.

В Коломиї румуни-псевдолікарі обікрали 80-річного пенсіонера. Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області

В даний час правоохоронці перевіряють причетність зловмисників до вчинення аналогічних злочинів на Івано-Франківщині та сусідніх областях.

Вирішується питання про повідомлення їм підозри та обрання судом запобіжного заходу.

 

Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області14 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/