Голова Яремчанської ТВК сховав від членів комісії печатку. Злочин розслідує поліція


У Яремчі голова ТВК сховав печаткуГолову Яремчанської міської територіальної виборчої комісії звинувачують у приховуванні печатки виборчої комісії.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в області, чиновник з 2 по 8 грудня незаконно, всупереч чинному законодавству забрав з сейфу та приховав круглу печатку територіальної виборчої комісії. При цьому він не виходив на зв'язок і не  повідомляв своє місце перебування та місце знаходження печатки, чим унеможливив проведення подальших засідань ТВК і сесії Яремчанської міської ради.

За даним фактом слідчими Яремчанського відділення поліції було розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 158-3 (Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, виборчої скриньки, списку виборців) Кримінального кодексу України.

В рамках його розслідування поліцейські допитали всіх членів ТВК, провели обшуки за місцем проживання підозрюваного та провели ряд слідчих дій. На підставі зібраних доказів слідчими було оголошено голові Яремчанської міської ТВК про підозру у скоєнні вказаного вище кримінального правопорушення.

Слідчі зібрали достатньо доказів і повідомили голові про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

У поліції відзначили, що санкція частини 3 статті 158-3 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років, і нагадали, що за порушення виборчого законодавства передбачена відповідальність і кожний громадянин перед законом рівний, незалежно від статусу.11 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/