В селах Івано-Франківської територіальної громади створять опорні центри безпеки


В кожному селі Івано-Франківської міської територіальної громади створять опорні центри безпеки.

В селах Івано-Франківської територіальної громади створять опорні центри безпеки. Фото: Управлілння питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради

Про це йшлося на нараді в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради, що відбулася 10 грудня під головуванням начальника управління Ігоря Влізла.

Як повідомили в Управлінні, участь в нараді взяли представники правоохоронних органів міста Івано-Франківська, міського відділу управління ДСНС в області, комунального підприємства «Міська аварійно-рятувальна служба» та громадського формування з охорони громадського порядку «Штаб».

Як зазначається, опорні центри безпеки повинні гарантувати безпечні умови проживання мешканців громади.

За результатами наради кожній з представленій на ній організацій було дано доручення надати опрацювати технічні можливості щодо відкриття та функціонування вказаних вище центрів надати владі міста відповідні пропозиції.

 

Фото: Управлілння питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради11 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/