Визначено кандидатів на отримання стипендій Івано-Франківської міської ради на 2021 рік


Визначено кандидатів на отримання стипендій Івано-Франківської міської ради на 2021 рікДепартамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради визначився із стипендіатами міської ради на 2021 рік.

Потенційних стипендіатів визначали на колегії Департаменту шляхом таємного голосування 9 грудня.

Ними стали 40 старшокласників із закладів середньої освіти та вихованці позашкільних та професійно-технічних закладів:

1. Кравчук Тетяна Володимирівна,Українська гімназія № 1, 7(11) клас.

2. Зікратий Денис Сергійович,Українська гімназія № 1, 7(11) клас.

3. Возняк Мирослав Назарович, Природничо-математичний ліцей, 10 клас.

4. Палійчук Віталій Миколайович, Природничо-математичний ліцей, 10 клас.

5. Гуменюк Михайло Богданович, Ліцей №1, 11 клас.

6. Гуменюк Михайло Володимирович, Ліцей №1, 11 клас.

7. Стружанська Таїсія Тарасівна, Ліцей №3, 10 клас.

8. Струк Анастасія Ростиславівна Ліцей №5, 10клас.

9. Зазубик Діана Віталіївна, Ліцей №5, 9 клас.

10. Денисюк Діана Олегівна, Ліцей №11, 10 клас.

11. Лазорик Ростислав Олегович, Ліцей №11, 10 клас.

12. Чеверда Володимир Євгенович, Ліцей №12 ім. І.Франка, 10 клас.

13. Скочинська Богдана Романівна, Ліцей №16, 9 клас.

14. Білан Ольга Михайлівна Ліцей, № 16, 9 клас.

15. Зозуляк Анна Володимирівна, Ліцей №18, 9 клас.

16. Савчин Віталій Володимирівна, Ліцей №25, 11 клас.

17. Тисячний Владислав Васильович, Фізико-технічний ліцей, ІІ курс.

18. Гавриш Ольга Іванівна, Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат, 11клас.

19. Григораш Максим Богданович, Українська гімназія №1, 7(10 )клас.

20. Овод Ярема Андрійович, Ліцей №13, 9 клас.

21. Дзундза Вікторія Ігорівна, Ліцей №19 2008р.н.

22. Гушпіт Лук’ян Ярославович, Католицький ліцей святого Василія Великого, 6 клас.

23. Атаманюк Владислав Юрійович, Ліцей №22, 10 клас.

24. Недоступ Роман Володимирович, Івано-Франківський коледж фізичного виховання, ІІ курс.

25. Арутюнян Анаіт Геворгівна, СДЮСШОР №1, 2010р.н.

26. Мурафа Анастасія Ігорівна, ДЮСШ №2, 7кл., 2008р.н.

27. Куриляк Максим Володимирович, ДЮСШ №3, 2004 р.н.

28. Мельничук Анастасія Євгенівна, Міський центр дитячої та юнацької творчості.

29. Панашенко Вікторія Вікторівна, Центр патріотичного виховання ім. С.Бандери, 11 клас.

30 Стефанів Василь Володимирович, Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, 10 клас.

31. Шаптало Олександр Сергійович, Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, 2004р.н.

32. Гриценко (Масник) Нікіта Андрійович, ДМШ №2 ім. В.Барвінського, 2007р.н.

33. Свіщов Захар Андрійович, ДМШ № 3 ім. А. Кос-Анатольського, 2009р.н.

34. Федоренко Анна Олегівна, МДЕС, Ліцей №5, 10 клас.

35. Подубинський Юліан Юрійович, Ліцей №1, 10 клас.

36. Славенюк Софія-Романія Петрівна, Ліцей №20, 10 клас.

37. Аннюк Василина Русланівна МАН, НРЦ, 12 клас.

38. Цвяшок Леся Андріївна, Центрі професійно-технічної освіти №1, 2002р.н.

39. Тумир Юрій Михайлович, Центр освітніх інновацій 2006 р.н.

40. Черненко Вікторія Віталіївна, ВХПУ №3, ІІІ курс.

Наразі Департамент освіти та науки готує на розгляд чергової сесії міської ради проект рішення про нагородження стипендією міської ради на 2021 рік.



10 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/