Всіх хто збирається в гори,застерігаємо про погіршення погодніх умов.


❗❗❗НЕ ходіть в гори самостійно! Потрібно йти в невідомі маршрути разом з досвідченим провідником. Та й навіть відомі вам маршрути можуть стати фатальними, якщо не мати на підмозі хорошого друга. Також не мандруйте в компанії незнайомих людей – вони можуть вас покинути у складній ситуації, та й гори на людей впливають по різному – можлива неадекватна реакція через стрес.
❗❗❗Враховуйте «гірський фактор» погоди,адже на висоті, особливий тип клімату. Найгірша можлива погода в горах, – це дощ та туман.ц Також варто ходити Карпатами «разом із сонцем» – вставати в 5 годині на світанку і не ходити горами вночі, в темряві.
❗❗❗Купуйте якісне спорядження для гір! В першу чергу мова йде про міцне та зручне взуття. Одяг має бути легкий та непромокаючий (бажано 2 комплекти), адже погода в горах мінлива. Також варто брати в похід: якісний рюкзак, сірники та запальничку, ліхтарик, ніж, аптечку.
❗❗❗А ще краще,не ходіть в гори зимою!❄️ А зима в Карпатах починається з кінця листопада і закінчується в середині квітня – коли сніг майже повністю розтанув, окрім високих вершин.Якщо ви все-таки не можете всидіти на місці довгою зимою, то варто вибирати легкі маршрути поблизу вашого дому.
 

 10 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/