Військові-строковики Делятинської військової частини отримали сучасну лазню за стандартами НАТО


Військовослужбовці військової частини А1807, що у Делятині, на Надвірнянщині, отримали нову сучасну солдатську лазню, обладнану за стандартами армій країн-учасниць НАТО.

Про це повідомив на сторінці Надвірнянці у Фейсбуку заступник командира з морально-психологічного забезпечення військової частини Ярослав Кушина. «Сучасне обладнання, приємний дизайн – у таких умовах миються солдати строкової служби», - зазначив офіцер, підкріпивши допис у соцмережі фотографіями оновленої лазні.

Військові-строковики Делятинської військової частини отримали сучасну лазню за стандартами НАТО. Фото: Ярослав Кушина

Він зауважив, що лазню було відремонтовано та переобладнано в рамках цільової «Програми сприяння вирішенню питань піднесення престижу військової служби, соціально-побутових і культурних проблем військовослужбовців, інформаційно-пропагандистського забезпечення, культурно-виховної і просвітницької роботи, правового виховання військовослужбовців військової частини А1807 на 2020 рік» і подякував за реалізацію програми депутатам Надвірнянської районної ради сьомого демократичного скликання та апарату Надвірнянської районної державної адміністрації. «Висловлюємо сподівання на подальшу тісну співпрацю у забезпеченні покращення побуту військовослужбовців та підняття престижу військової служби», - зазначив Ярослав Кушина.

 

Фото: Ярослав Кушина10 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/