В Добровлянах та Колодіївці сортуватимуть сміття


В Добровлянах та Колодіївці сортуватимуть сміття. Фото з допису М.Смушака у ФБСела Добровляни та Колодіївка, які нещодавно приєдналися до Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади стануть більш європейськими.

Вже невдовзі тут буде запроваджено сортування твердих побутових відходів. Відповідний проєкт здобув перемогу в одинадцятому обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, що дає можливість отримати додаткове фінансування з обласного бюджету.

«Проєкт з роздільного сортування ТПВ передбачає для мешканців сіл Добровляни та Колодіївка розміщення біля кожного домогосподарства села Добровляни та Колодіївка обладнання для сортування твердих побутових відходів. – розповів у Фейсбуку заступник Івано-Франківського міського голови – директор Департаменту житлової та комунальної політики міського виконавчого комітету Михайло Смушак, - Кожному домогосподарству буде надано у користування пластиковий контейнер об’ємом 240 л для змішаних відходів та стійок для сортування сміття на три фракції: папір, скло, пластик».

Зі слів чиновника, загальна вартість проекту становить 847,4 тисячі гривень. З них 423,7 тисячі гривень буде отримано у вигляді субвенції з обласного бюджету.

Ініціатори переконані, що запровадження роздільного збирання сміття у селах Добровляни та Колодіївка сприятиме зменшенню кількості відходів, що захороняється на полігоні ТПВ; збільшенню роздільного збирання ресурсоцінних компонентів відходів та відправлення їх на переробку та повторне використання;

покращенню розвитку щоденних нових звичок з сортування сміття у домівках; освоєнню мешканцями сіл Добровляни та Колодіївка більш свідомого екологічного способу життя в усіх його проявах.

Нагадаємо, цьогоріч одразу чотири проєкти, подані Івано-Франківською ОТГ здобули перемогу в обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і отримають фінансування у викляді субвенцій з обласного бюджету.

Фото з допису М.Смушака у Фейсбуку8 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/