Напередодні свята Катерини у Палаці Потоцьких в'язали хустки


Напередодні свята Катерини у Палаці Потоцьких в'язали хустки. Фото Мирона В. зі сторінки КП "ПІК "Палац" у Фейсбуку6 грудня у Палаці Потоцьких в Івано-Франківську в’язали хустки.

Тут з ініціативи комунального підприємства «Простір інноваційний креацій «Палац» було організовано майстер-клас під оригінальною назвою «Зав’яжись на Катерини у бабусину хустину».

Як повідомили у комунальному підприємстві, дату для проведення майстер-класу обрали невипадково. Адже сьогодні, 7 грудня, в Україні вшановують великомученицю Катерину – «наречену Христа». Свята Катерина – покровителька любові і шлюбу, яка допомагає дівчатам відшукати свого судженого. День Катерини також називають «святом дівочої долі». Цього ж дня вже другий рік поспіль в нашій країні відзначають Всесвітній день української хустки. Тож коли, як не напередодні повчитися дівчатам в'язати жіночу хустку так, як це робила бабуся. А принагідно і долучитись до всеукраїнського флешмобу Зроби фото з хусткою», фінал якого заплановано на 7 грудня.

В ході майстер-класу приміряли найрізноманітніші образи у жіночих хустках. Була тут навіть Маланка. А ще відтворили образ з відомої фотографії Миколи Сеньковського «Гуцулка з люлькою».

 

Фото Мирона В. зі сторінки КП "ПІК "Палац" у Фейсбуку



7 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/