Обсерваторію на горі Піп Іван планують використати для тренування боксерів


Обсерваторію на горі Піп Іван планують використати для тренування боксерів. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.СтефаникаВикористати обсерваторію на горі Піп Іван Чорногірський для потреб тренування боксерів в умовах високогір’я має намір керівництво Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Йдеться, зокрема, про спортсменів, які навчаються у виші і при цьому мають високі досягнення у боксі.

Відповідне питання ректор ПНУ Ігор Цепенда обговорив вчора, 3 грудня, з представниками боксерської еліти Прикарпаття, а саме: з головою відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області Мирославом Карабіним, президентом міської асоціації боксу Сервіном Сулеймановим, а також з новоспеченим чемпіоном боксерського турніру “Golden Gloves-2020” Едуардом Трофименком та його тренером – Віктором Поляковим в ході вшанування Едуарда Трофименка у зв'язку із здобуття ним чемпіонського титула.

«Ще одним елементом з комплексу їх (студентів-боксерів – БРІЗ) підготовки мають стати тренування в умовах високогір’я. В цьому контексті ми плануємо використати базу Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» на горі Піп Іван (Попіван). Отже не зупиняємось, і надалі продовжуємо формувати боксерську школу Прикарпаття!», - зазначив Ігор Цепенда у Фейсбуку.

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника4 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/