Студент Прикарпатського університету здобув золото на одному з найстаріших боксерських турнірів світу


Студент Прикарпатського університету здобув золото на одному з найстаріших боксерських турнірів світу. Фото: пресслужба Прикарпатського національного університету ім. В.СтефаникаЧемпіонський титул на одному з найпрестижніших боксерських турнірів «Golden Gloves 2020»(«Золоті рукавички») дістався студенту Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуарду Трофименку.

Як повідомили в Прикарпатському університеті, турнір, який вважають одним з найстаріших у світі боксерських турнірів, позаяк змагання в його рамках проводяться вже 63-й рік поспіль, відбувався з 26 по 29 листопада у сербському місті Сомбор. Цьогоріч участь в ньому взяли 52 боксери з 13 країн.

У складі збірної України виступив, і 20-річний студент 4 курсу Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ Едуард Трофименко. Виступаючи у ваговій категорії 57 кг, молодий прикарпатець впевнено з рахунком 4:1 переміг у фінальному поєдинку боксера з Алжиру, здобувши тим самим золото та титул чемпіона турніру.

3 грудня новоспеченого чемпіона особисто привітав ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда. «Особисто привітав ще одного нашого чемпіона! 20-річний Едуард Трофименко здобув золото на найстарішому світовому боксерському турнірі "Golden Gloves 2020", що відбувся наприкінці листопада в Сербському місті Сомбор. Під час зустрічі з Едуардом - студентом Івано-Франківського фахового коледжу нашого університету та його тренерами Віктором Поляковим, майстром спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіоном України, чемпіоном світу з боксу серед професіоналів 2017 року за версією світової боксерської асоціації, який є випускником Прикарпатського, і Мирославом Карабіним, головою відділення НОК України в Івано-Франківській області, в.о.директора ОДЮСШ, а також з президентом Івано-Франківської міської федерації боксу, майстром спорту міжнародного класу з боксу, п'ятиразовим чемпіоном України з боксу, чемпіоном світу серед юніорів і також випускником ПНУ Сервіном Сулеймановим ми обговорили можливості комплексного підходу до підготовки спортсменів високих досягнень», - написав ректор вишу у Фейсбуку.

Зі слів ректора сьогодні в Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника вироблена програма, яка дозволяє всім студентам рівня Едуарда Трофимова навчатися на державній формі. Для них, зокрема, працює система індивідуальних занять.

 

Фото: пресслужба Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника4 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/