Прикарпатські ювенальні прокурори вживають заходів щодо захисту майнових прав закладів освіти області


Прикарпатські ювенальні прокурори вживають заходів щодо захисту майнових прав закладів освіти областіПрикарпатські ювенальні прокурори вживають заходів в межах компетенції щодо захисту майнових прав освітніх закладів області.

Так, за інформацією пресслужби Івано-Франківської обласної прокуратури, днями Івано-Франківський окружний адміністративний суд зобов’язав одну із сільських рад Долинського району оформити правовстановлюючі документи на будівлі та споруди двох шкіл, що знаходяться на її території.

Позов до суду з даного приводу подала Калуська місцева прокуратура на тій підставі, що сільська рада в порушення вимог чинного законодавства не оформила правовстановлюючі документи на майно шкіл. А це, у свою чергу, створює передумови для незаконного перепрофілювання чи вилучення вказаних будівель і споруд, несе ризики для нормального навчально-виховного процесу, може призвести до порушення прав дітей та інтересів держави у сфері охорони дитинства.

У свою чергу Тисменицька місцева прокуратура зверталась до Господарського суду Івано-Франківської області з позовом до одного з публічних акціонерних товариств, яке фактично присвоїло нежитлове приміщення навчально-виховного комплексу. Після звернення прокурорів до суду керівництво товариство заявило про добровільне приміщення спірного приміщення закладу освіти, у зв’язку з чим Господарським судом Івано-Франківської області було ухвалено рішення про закриття провадження за вказаним позовом.1 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/