Потерпіла від спроби пограбування відмовилась писати заяву до поліції


Юрій Титоренко - заступник директора КП "Муніципальна інспекція "Добродій" ІФМРЗапобігти спробі пограбування жінки вдалося на минулому тижні івано-франківським муніципальним інспекторам.

Про це розповів сьогодні, на оперативній нараді у міського голови заступник директора комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» Івано-Франкіської міської ради» Юрій Титоренко. З його слів, пограбування намагалися вчинити «гості». Так муніципальні інспектори зазвичай називають ромів-«гастролерів» з Закарпаття. «На жаль, був випадок такий – спроба грабежу, - розповів пан Титоренко, - знову ж таки «гості» приїхали – приїхали буквально в цей день, як з’ясували наші інспектори, і одразу взялись до «роботи».

Потерпіла, однак, від написання заяви до поліції з приводу спроби пограбування відмовилась. Відтак муніципальним інспекторам нічого не залишалося, як провести з підозрюваними у спробі вчинення злочину профілактичну бесіду. «В подальшому не знаю, чи були за ними факти здійснення порушень – у нас не зафіксовано. Сподіваюсь, що повернулись назад – до місця свого проживання», - розповів Юрій Титоренко.1 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/