Менеджерка телеканалу вимагала хабарі у підлеглих


Менеджерка телеканалу вимагала хабарі у підлеглих.Фото: пресслужба УСБУ в Івано-Франківській областіСлужба безпеки України викрила на систематичному вимаганні хабарів у підлеглих менеджера Івано-Франківської регіональної філії телеканалу, що має частку державної власності, - повідомили у пресслужбі Управління СБУ в Івано-Франківській області.

За оперативними даними, менеджерка регіональної філії систематично вимагала від підлеглих працівників хабарі за призначення щомісячних премій та надбавок до заробітної плати. У ході досудового розслідування співробітники спецслужби задокументували восени поточного року факт отримання від підлеглих неправомірної вигоди.
Менеджерка телеканалу вимагала хабарі у підлеглих.Фото: пресслужба УСБУ в Івано-Франківській області
 
Для припинення протиправної діяльності, менеджера затримано «на гарячому» після отримання чергового хабара у службовому кабінеті.
 
У межах кримінального провадження, відкритого за ознаками прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, готується оголошення їй підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. 
 
Тривають невідкладні слідчі дії.
 
 
Фото: пресслужба УСБУ в Івано-Франківській області


1 Грудня 2020 p.
©http://briz.if.ua/